4EX154K1
pregled izdelka
Številka dela: 4EX154K1
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 1KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 4EX154K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4EX154K1
Številka dela 4EX154K1 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.15UF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4665 pcs Podatkovni list 4EX154K1.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.673" (17.10mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.15µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose