4AX153K3
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4AX153K3
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 3KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 4AX153K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4AX153K3
Številka dela 4AX153K3 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.015UF 3KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7057 pcs Podatkovni list 4AX153K3.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.300" (7.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.470" L x 0.450" W (12.00mm x 11.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.015µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije General Purpose