3AX473K1
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3AX473K1
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 1KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 3AX473K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3AX473K1
Številka dela 3AX473K1 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.047UF 1KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5189 pcs Podatkovni list 3AX473K1.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.252" (6.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.370" L x 0.350" W (9.40mm x 8.90mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.047µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose