2EX102K1
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2EX102K1
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 2EX102K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2EX102K1
Številka dela 2EX102K1 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4515 pcs Podatkovni list 2EX102K1.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose