1N6475US
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N6475US
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 40.3V 63.5V GMELF
Podatkovni listi: 1N6475US.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N6475US
Številka dela 1N6475US Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 40.3V 63.5V GMELF Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7545 pcs Podatkovni list 1N6475US.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 63.5V
Napetost - razčlenitev (min) 43.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja G-MELF (D-5C)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer SQ-MELF, G Druga imena 1N6475USS
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N6476US
1N6476US
Proizvajalci: Semtech
Opis: TVS DIODE 51.6V 78.5V GMELF
Na zalogi: 8736 pcs
Prenesi: 1N6476US.pdf
RFQ
1N6475US
1N6475US
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 40.3VWM 63.5VC GMELF
Na zalogi: 4759 pcs
Prenesi: 1N6475US.pdf
RFQ
1N6478-E3/97
1N6478-E3/97
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB
Prenesi: 1N6478-E3/97.pdf
1N6478-E3/96
1N6478-E3/96
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prenesi: 1N6478-E3/96.pdf
1N6475
1N6475
Proizvajalci: Semtech
Opis: TVS DIODE 40.3V 63.5V AXIAL
Prenesi: 1N6475.pdf
Opis: TVS DIODE 30.5VWM 47.5VC GMELF
Prenesi: 1N6474US.pdf
Opis: TVS DIODE 51.6VWM 78.5VC GMELF
Opis: TVS DIODE 30.5V 47.5V AXIAL
Prenesi: 1N6474.pdf
Opis: TVS DIODE 30.5V 47.5V GMELF
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51.6V 78.5V AXIAL
Proizvajalci: Microsemi
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%