1N6140US
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N6140US
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 6.2V 12.7V
Podatkovni listi: 1N6140US.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N6140US
Številka dela 1N6140US Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 6.2V 12.7V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5605 pcs Podatkovni list 1N6140US.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.2V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.7V
Napetost - razčlenitev (min) 7.38V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer SQ-MELF
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 118.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N6140AUS
1N6140AUS
Proizvajalci: Semtech
Opis: TVS DIODE 6.2V 12.1V
Na zalogi: 6355 pcs
Prenesi: 1N6140AUS.pdf
RFQ
1N6140
1N6140
Proizvajalci: Semtech
Opis: TVS DIODE 6.2V 12.7V AXIAL
Na zalogi: 7612 pcs
Prenesi: 1N6140.pdf
RFQ
1N6141A
1N6141A
Opis: TVS DIODE 6.9V 13.4V AXIAL
Prenesi: 1N6141A.pdf
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 6.2V 12.1V C AXIAL
Prenesi: 1N6140A.pdf
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 6.9V 14V AXIAL