SSPT7F-7PF20-R
Seiko Instruments, Inc.Seiko Instruments, Inc.
SSPT7F-7PF20-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSPT7F-7PF20-R
Proizvajalec / znamka: Seiko Instruments, Inc.
Opis izdelka CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Podatkovni listi: SSPT7F-7PF20-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSPT7F-7PF20-R
Številka dela SSPT7F-7PF20-R Proizvajalec Seiko Instruments, Inc.
Opis CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 332267 pcs Podatkovni list SSPT7F-7PF20-R.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
Serija SSP-T Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Druga imena 728-1065-2
SSPT7F7PF20R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 7pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence -
Pogostost 32.768kHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 kOhms
natančen opis 32.768kHz ±20ppm Crystal 7pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads