IDSS-14-D-22.00-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDSS-14-D-22.00-R
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CABLE ASSEM 14POS
Podatkovni listi: 1.IDSS-14-D-22.00-R.pdf2.IDSS-14-D-22.00-R.pdf3.IDSS-14-D-22.00-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDSS-14-D-22.00-R
Številka dela IDSS-14-D-22.00-R Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CABLE ASSEM 14POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija IDSS Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.100" (2.54mm) Število vrstic 1
Število pozicij 14 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 1.83' (558.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.83' (558.80mm)