VNP49N04-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP49N04-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNP49N04-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3
Podatkovni listi: VNP49N04-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VNP49N04-E
Številka dela VNP49N04-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6609 pcs Podatkovni list VNP49N04-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 35V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 20 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 30A