VND5T100ATR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VND5T100ATR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DVR SWITCH HI SIDE 16SOIC N
Podatkovni listi: VND5T100ATR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VND5T100ATR-E
Številka dela VND5T100ATR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DVR SWITCH HI SIDE 16SOIC N Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77433 pcs Podatkovni list VND5T100ATR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) - Napetost - obremenitev 8 V ~ 36 V
Tip stikala - Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija - Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)