VND10BSP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10BSP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VND10BSP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
Podatkovni listi: VND10BSP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VND10BSP
Številka dela VND10BSP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26692 pcs Podatkovni list VND10BSP.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 6 V ~ 26 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO
Serija - Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Status Flag
Zaščita napak Open Load Detect, Over Temperature Tok - izhod (maks.) 3.4A
Številka osnovnega dela VND10B
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VND10B(011Y)
VND10B(011Y)
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC SMART PWR SSR 2CH PENTAWATT-5
Na zalogi: 48702 pcs
Prenesi: VND10B(011Y).pdf
RFQ
VND10N06
VND10N06
Opis: MOSFET N-CH 60V 10A DPAK
Na zalogi: 115377 pcs
Prenesi: VND10N06.pdf
RFQ
VND10N06-1
VND10N06-1
Opis: MOSFET POWER 60V 10A IPAK