VN5E160AS-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E160AS-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN5E160AS-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC
Podatkovni listi: VN5E160AS-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN5E160AS-E
Številka dela VN5E160AS-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152585 pcs Podatkovni list VN5E160AS-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4.5 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 160 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Auto Restart
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 7A