VN1160T-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN1160T-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN1160T-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC OFF-LINE CONVERTER 60V TO-220
Podatkovni listi: VN1160T-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN1160T-E
Številka dela VN1160T-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC OFF-LINE CONVERTER 60V TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91165 pcs Podatkovni list VN1160T-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 9 V ~ 16 V Napetost - razčlenitev -