VIPER50SP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER50SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VIPER50SP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
Podatkovni listi: VIPER50SP.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VIPER50SP
Številka dela VIPER50SP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 64509 pcs Podatkovni list VIPER50SP.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 620V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 5-PENTAWATT Serija VIPER™
Moč (Watts) 50W Pakiranje Tube
Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 497-2715-5 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop Up to 200kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT