VIPER50-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER50-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VIPER50-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
Podatkovni listi: VIPER50-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VIPER50-E
Številka dela VIPER50-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25066 pcs Podatkovni list VIPER50-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Napetost - zagon 11V
Napetost - razčlenitev 620V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 5-PENTAWATT Serija VIPER™
Moč (Watts) 50W Pakiranje Tube
Paket / primer Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena 497-6801-5
VIPER50-E-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop Up to 200kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature
Delovni cikel - natančen opis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT