UPSD3454EVB40U6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPSD3454EVB40U6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP
Podatkovni listi: UPSD3454EVB40U6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
714 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPSD3454EVB40U6
Številka dela UPSD3454EVB40U6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12807 pcs Podatkovni list UPSD3454EVB40U6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 40MHz
Serija µPSD Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 288KB (288K x 8)
Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 80-LQFP Druga imena 497-5670
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 46 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b