TS420-600H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS420-600H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS420-600H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 4A 200UA 600V IPAK
Podatkovni listi: TS420-600H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS420-600H
Številka dela TS420-600H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 4A 200UA 600V IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72075 pcs Podatkovni list TS420-600H.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Druga imena 497-12728-5
TS420-600H-ND
TS420600H
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole I-PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 2.5A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 33A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA