TS4040DIZ-2.5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS4040DIZ-2.5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Podatkovni listi: TS4040DIZ-2.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS4040DIZ-2.5
Številka dela TS4040DIZ-2.5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173502 pcs Podatkovni list TS4040DIZ-2.5.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Through Hole
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA TO-92-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 70µA