TPA240RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA240RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPA240RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
Podatkovni listi: TPA240RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPA240RL
Številka dela TPA240RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 342844 pcs Podatkovni list TPA240RL.pdf
Stanje napetosti - izklop 240V Voltage - Breakover 320V
Serija TPA, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Število elementov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 25pF
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPA21CCGRA0
TPA21CCGRA0
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH PUSH 2XSPST 0.4VA 20V
Na zalogi: 12609 pcs
Prenesi: TPA21CCGRA0.pdf
RFQ
TPA21FFGPC004
TPA21FFGPC004
Opis: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Na zalogi: 11833 pcs
Prenesi: TPA21FFGPC004.pdf
RFQ
TPA270
TPA270
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: THYRISTOR 270V 150A DO15
Prenesi: TPA270.pdf
TPA220RL
TPA220RL
Opis: TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
Prenesi: TPA220RL.pdf
TPA220
TPA220
Opis: THYRISTOR 220V 150A DO15