TPA200RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA200RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPA200RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 200V 150A DO15
Podatkovni listi: TPA200RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPA200RL
Številka dela TPA200RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 200V 150A DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146643 pcs Podatkovni list TPA200RL.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Voltage - Breakover 267V
Serija TPA, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Druga imena 497-8069-1
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF