TN2540-800G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN2540-800G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN2540-800G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SCR 25A 800V D2PAK
Podatkovni listi: TN2540-800G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN2540-800G-TR
Številka dela TN2540-800G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SCR 25A 800V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59559 pcs Podatkovni list TN2540-800G-TR.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-6158-2
TN2540800GTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 800V 25A Standard Recovery Surface Mount D2PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 16A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 300A, 314A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 40mA