TN1625-600G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1625-600G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN1625-600G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 16A 25MA 600V D2PAK
Podatkovni listi: TN1625-600G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN1625-600G
Številka dela TN1625-600G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 16A 25MA 600V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88002 pcs Podatkovni list TN1625-600G.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount D2PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 10A Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 190A, 200A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 25mA Številka osnovnega dela TN1625