TN1515-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1515-600B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN1515-600B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SCR 15A 600V DPAK
Podatkovni listi: TN1515-600B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN1515-600B
Številka dela TN1515-600B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SCR 15A 600V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158938 pcs Podatkovni list TN1515-600B.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis SCR 600V 15A Standard Recovery Surface Mount DPAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 15A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 9.5A Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 150A, 165A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 15mA Številka osnovnega dela TN1515
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TN15P300RFE
TN15P300RFE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 300 OHM 15W 1% TO220
Na zalogi: 6336 pcs
Prenesi: TN15P300RFE.pdf
RFQ
TN15P30R0FE
TN15P30R0FE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 30 OHM 15W 1% TO220
Na zalogi: 3945 pcs
Prenesi: TN15P30R0FE.pdf
RFQ
TN1515-600B-TR
TN1515-600B-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: SCR 600V 15A 15MA DPAK