TN1215-600G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1215-600G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN1215-600G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR 12A 15MA 600V D2PAK
Podatkovni listi: TN1215-600G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN1215-600G
Številka dela TN1215-600G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR 12A 15MA 600V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132500 pcs Podatkovni list TN1215-600G.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-6768-5
TN1215-600G-ND
TN1215600G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 12A Standard Recovery Surface Mount D2PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 8A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 140A, 145A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 15mA