T835-800B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T835-800B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T835-800B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A DPAK
Podatkovni listi: 1.T835-800B.pdf2.T835-800B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T835-800B
Številka dela T835-800B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80981 pcs Podatkovni list 1.T835-800B.pdf2.T835-800B.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-17888
T835-800B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Surface Mount DPAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T835H-6G-TR
T835H-6G-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A D2PAK
Na zalogi: 70071 pcs
Prenesi: T835H-6G-TR.pdf
RFQ
T835-600H
T835-600H
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A IPAK