T630-800W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T630-800W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T630-800W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 800V ISOWATT
Podatkovni listi: T630-800W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T630-800W
Številka dela T630-800W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V ISOWATT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65565 pcs Podatkovni list T630-800W.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja ISOWATT220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer ISOWATT220AB-3 Druga imena 497-4437-5
T630800W
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole ISOWATT220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 30mA Konfiguracija Single