T620-600W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T620-600W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T620-600W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT
Podatkovni listi: T620-600W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T620-600W
Številka dela T620-600W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147717 pcs Podatkovni list T620-600W.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja ISOWATT220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer ISOWATT220AB-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole ISOWATT220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 20mA