T435T-600FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T435T-600FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A TO220
Podatkovni listi: T435T-600FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T435T-600FP
Številka dela T435T-600FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117461 pcs Podatkovni list T435T-600FP.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-17832
T435T-600FP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 4A Through Hole TO-220FPAB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 32A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single