T405-800H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T405-800H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE DPAK
Podatkovni listi: T405-800H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T405-800H
Številka dela T405-800H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4233 pcs Podatkovni list T405-800H.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Through Hole I-PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 10mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 5mA Konfiguracija Single