| Številka dela | T1235-600G | Proizvajalec | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Opis | TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A D2PAK | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 62244 pcs | Podatkovni list | T1235-600G.pdf |
| Stanje napetosti - izklop | 600V | Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | 1.3V |
| Tip Triac | Alternistor - Snubberless | Paket naprave za dobavitelja | D2PAK |
| Serija | Snubberless™ | Pakiranje | Tube |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| natančen opis | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount D2PAK | Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 12A |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | 120A, 126A | Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 35mA |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | 35mA | Konfiguracija | Single |