T1030-600W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T1030-600W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1030-600W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT
Podatkovni listi: T1030-600W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T1030-600W
Številka dela T1030-600W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119674 pcs Podatkovni list T1030-600W.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja ISOWATT220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer ISOWATT220AB-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 10A Through Hole ISOWATT220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 10A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 125A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 30mA
Konfiguracija Single
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T1035H-6G-TR
T1035H-6G-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 10A D2PAK
Na zalogi: 120215 pcs
Prenesi: T1035H-6G-TR.pdf
RFQ
T102STCQE
T102STCQE
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TOGGLE SPST 2A 120V