STX83003-AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STX83003-AP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANS NPN 400V 1A TO-92
Podatkovni listi: STX83003-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STX83003-AP
Številka dela STX83003-AP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANS NPN 400V 1A TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171593 pcs Podatkovni list STX83003-AP.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 400V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1V @ 50mA, 350mA
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja TO-92-3
Serija - Moč - maks 1.5W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Druga imena 497-12372-1 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod -
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1A 1.5W Through Hole TO-92-3 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 16 @ 350mA, 5V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1A
Številka osnovnega dela STX83003
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STX93003-AP
STX93003-AP
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP 400V 1A TO-92
Na zalogi: 513030 pcs
Prenesi: STX93003-AP.pdf
RFQ
STXR40AB00-0807AI
STXR40AB00-0807AI
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BACKSHELL ADPT SZ 9A OLIVE
Na zalogi: 1815 pcs
Prenesi: STXR40AB00-0807AI.pdf
RFQ
STX826
STX826
Opis: TRANS PNP 30V 3A TO92
Prenesi: STX826.pdf
STX790AG-AP
STX790AG-AP
Opis: TRANS PNP 30V 3A TO92
Prenesi: STX790AG-AP.pdf
STXF-INDART/USB
STXF-INDART/USB
Opis: KIT DEBUGGER IN-CIRC ST7 USB
Na zalogi: 276 pcs
Prenesi: STXF-INDART/USB.pdf
STX83003
STX83003
Opis: TRANS NPN 400V 1A TO-92