STWA40N90K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STWA40N90K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STWA40N90K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka N-CHANNEL 900 V, 0.110 OHM TYP.,
Podatkovni listi: 1.STWA40N90K5.pdf2.STWA40N90K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STWA40N90K5
Številka dela STWA40N90K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis N-CHANNEL 900 V, 0.110 OHM TYP., Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7394 pcs Podatkovni list 1.STWA40N90K5.pdf2.STWA40N90K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247 Long Leads
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 99 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 446W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-17091
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 89nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V
natančen opis N-Channel 900V 40A (Tc) 446W (Tc) Through Hole TO-247 Long Leads Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)