STW90NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW90NF20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW90NF20
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 83A TO-247
Podatkovni listi: STW90NF20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW90NF20
Številka dela STW90NF20 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 83A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23287 pcs Podatkovni list STW90NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 45A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-8464-5
delovna temperatura -50°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5736pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 164nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 83A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 83A (Tc)