STW80NE06-10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW80NE06-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW80NE06-10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 80A TO-247
Podatkovni listi: STW80NE06-10.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW80NE06-10
Številka dela STW80NE06-10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 80A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44164 pcs Podatkovni list STW80NE06-10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-2790-5
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 189nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 80A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)