STW75NF30
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW75NF30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW75NF30
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 300V 60A TO-247
Podatkovni listi: STW75NF30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW75NF30
Številka dela STW75NF30 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 300V 60A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11619 pcs Podatkovni list STW75NF30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 320W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-8463-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5930pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 164nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V
natančen opis N-Channel 300V 60A (Tc) 320W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STW75NF20
STW75NF20
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 200V 75A TO-247
Na zalogi: 24739 pcs
Prenesi: STW75NF20.pdf
RFQ
STW70N65M2
STW70N65M2
Opis: MOSFET N-CH 650V 63A TO247-3