STW70N10F4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW70N10F4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW70N10F4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 65A TO-247
Podatkovni listi: STW70N10F4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW70N10F4
Številka dela STW70N10F4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 65A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45031 pcs Podatkovni list STW70N10F4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija DeepGATE™, STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-8797-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 65A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)