STW56NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW56NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW56NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 600V 45A TO-247
Podatkovni listi: STW56NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW56NM60N
Številka dela STW56NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 600V 45A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6464 pcs Podatkovni list STW56NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 22.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-13286-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 45A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)