STW45NM50FD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW45NM50FD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW45NM50FD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 45A TO-247
Podatkovni listi: STW45NM50FD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW45NM50FD
Številka dela STW45NM50FD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 45A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7940 pcs Podatkovni list STW45NM50FD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 22.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 417W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-2718-5
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 45A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)