STW25NM60ND
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW25NM60ND Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW25NM60ND
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 21A TO-247
Podatkovni listi: STW25NM60ND.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW25NM60ND
Številka dela STW25NM60ND Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 21A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8327 pcs Podatkovni list STW25NM60ND.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija FDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 10.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 160W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-8455-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 21A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)