STW20NM50
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW20NM50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW20NM50
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 550V 20A TO-247
Podatkovni listi: STW20NM50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW20NM50
Številka dela STW20NM50 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 550V 20A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26002 pcs Podatkovni list STW20NM50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 214W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-3262-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1480pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 550V
natančen opis N-Channel 550V 20A (Tc) 214W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)