STW200NF03
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW200NF03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW200NF03
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 120A TO-247
Podatkovni listi: STW200NF03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW200NF03
Številka dela STW200NF03 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 120A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18785 pcs Podatkovni list STW200NF03.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.8 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 350W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 10000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 280nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 120A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)