STW14NM50FD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW14NM50FD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW14NM50FD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 14A TO-247
Podatkovni listi: STW14NM50FD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW14NM50FD
Številka dela STW14NM50FD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 14A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21852 pcs Podatkovni list STW14NM50FD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 160W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 14A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-247-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)