STU11N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU11N65M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU11N65M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 7A IPAK
Podatkovni listi: STU11N65M2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STU11N65M2
Številka dela STU11N65M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 7A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38059 pcs Podatkovni list STU11N65M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251)
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 670 mOhm @ 3.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 85W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-15043-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 410pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 7A (Tc) 85W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STU13N60M2
STU13N60M2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 600V 11A IPAK
Na zalogi: 30125 pcs
Prenesi: STU13N60M2.pdf
RFQ
STU13N65M2
STU13N65M2
Opis: MOSFET N-CH 650V 10A IPAK
Na zalogi: 42195 pcs
Prenesi: STU13N65M2.pdf
RFQ
STU10(TA)
STU10(TA)
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: TIME DELAY 40A 3N/O 20A 1N/O