STTH6006TV1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH6006TV1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH6006TV1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP
Podatkovni listi: STTH6006TV1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH6006TV1
Številka dela STTH6006TV1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5458 pcs Podatkovni list STTH6006TV1.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.85V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 70ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-12805-5
STTH6006TV1-ND
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 600V 30A Chassis Mount ISOTOP
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 600V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A