STTH50W06SW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH50W06SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH50W06SW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 50A TO247
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije STTH50W06SW
Številka dela STTH50W06SW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 50A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4980 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.4V @ 50A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-247 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 45ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-13397 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 50A Through Hole TO-247 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 50A Capacitance @ Vr, F -