STTH40P03ST
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH40P03ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH40P03ST
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 300V 40A TO220AB
Podatkovni listi: STTH40P03ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH40P03ST
Številka dela STTH40P03ST Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 300V 40A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83138 pcs Podatkovni list STTH40P03ST.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 40A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 300V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 300V 40A Through Hole TO-220AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 300V
Tok - Povprečni popravek (Io) 40A Capacitance @ Vr, F -