STTH20R04FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH20R04FP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH20R04FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FP
Podatkovni listi: STTH20R04FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH20R04FP
Številka dela STTH20R04FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44773 pcs Podatkovni list STTH20R04FP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.7V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 45ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Full Pack
Druga imena 497-15807
STTH20R04FP-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 400V 20A Through Hole TO-220FPAC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 400V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -