STTH16L06CGY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH16L06CGY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH16L06CGY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODES AND RECTIFIERS
Podatkovni listi: STTH16L06CGY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH16L06CGY-TR
Številka dela STTH16L06CGY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODES AND RECTIFIERS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 109537 pcs Podatkovni list STTH16L06CGY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.08V @ 16A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 Povratni čas obnovitve (trr) 55ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-18026-2 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 8µA @ 600V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A