STTA6006TV2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTA6006TV2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTA6006TV2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP
Podatkovni listi: STTA6006TV2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTA6006TV2
Številka dela STTA6006TV2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6946 pcs Podatkovni list STTA6006TV2.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.75V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija TURBOSWITCH™ Povratni čas obnovitve (trr) 65ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-2698-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 600V 30A Chassis Mount ISOTOP
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 480V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A